2017 02 Narty 03

Narciarska sobotnia przygoda

Dnia 4 lutego uczniowie klas 3 i 1 pod opieką pani Moniki Włodarczyk i pani Olesi Baliszewskiej wybrali się na wycieczkę sportową. Autokar wyruszył spod szkoły o 6.15 i po dwóch godzinach dotarł do miejscowości Rąblów niedaleko Puław.

Po szybkim przygotowaniu się do sportowych zmagań, uczestnicy zaczęli zabawę na stoku. Warunki były doskonałe. Każdy wykorzystał 3-godzinny karnet najlepiej jak mógł, na wszystkich trasach. Jedni jeździli na nartach, inni na desce. Wśród uczestników byli tacy, którzy dopiero się uczyli.

Oczywiście nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia ze stoku.
Po wysiłku fizycznym, zadowoleni pojechaliśmy do pobliskiej karczmy. W restauracji wszyscy zjedli po naleśniku z dżemem lub czekoladą oraz wypili ciepłą herbatkę. Następnie wyruszyliśmy w drogę powrotną podczas której otrzymaliśmy słodką niespodziankę.

Wycieczka nam się bardzo podobała i liczymy, że się powtórzy.

Julia Hajduk – uczennica klasy 3m